Bizi Takip Edin

Şık ve Fonksiyonel: Raylı Tente

Raylı tente sistemleri ile açık mekanları kapalı alanlara dönüştürmek çok kolay. Raylı tenteler açık alanları 4 mevsim kullanılabilir hale getirirler. Kötü hava koşullarına dayanabilir ve kullanımı çok kolaydır. 

Tentelerde kullanılan kumaşlar, güvenlik faktörü göz önünde bulundurularak üretilir. Zararlı güneş ışınlarını geçirmez, alev yürütmez özelliktedir. Yağıştan etkilenmez, eğimli yapısı sayesinde mekanı sudan korur. Tenteler şiddetli rüzgarlara dayanabilecek şekilde tasarlanmışlardır bu sebeple yırtılmaz ya da zarar görmez. Aynı şekilde tente sisteminin taşıyıcısı da dış koşullardan etkilenmeyen, bağlantı parçaları paslanmaz materyalden yapılır. Tenteler dış mekanları kötü kava şartlarına karşı korurken, tercih edildiğinde tamamen açılarak mekanların sunabileceği ferahlığı engellemez.

Özellikler kafe, restoran, otel, ticaret merkezleri ve konutlarda tercih edilen raylı tenteler, farklı renk alternatifleri sunabildiği ve özel ölçüde üretilebildiği için mekanların tasarımlarına uyum sağlayabilirler. Şıklığı ve işlevselliği sayesinde mekanların daha verimli kullanılmasına yardımcı sistemlerdir. 
 

Benzer İçerikler