Bizi Takip Edin

Danpal, Danpalon, Kilitli Panel

Cephe ve çatı sistemleri için ışık mimarisi çözümleri

Danpal, cephe ve çatı sistemleri için yenilikçi ışık mimarisi sistemleri yaratır. Cephe, çatı, ışıklık ve gölgeleme uygulamaları için kusursuz olan Danpal, doğal gün ışığı ortamlarının tasarlanmasını kolaylaştırmaktadır. Gerçek anlamda global bir şirket olan, 30 yıldan uzun süredir mimarlara özgün çözümler sunma deneyimiyle Danpal, birçok yenilikçi ve tanınmış mimari projeyi desteklemiştir. Müşterilerimize kuruluma hazır olarak tedarik edilebilen yenilikçi, üstün kaliteli ve ihtiyaca özel çözümleri içeren eksiksiz bir sistem sunmaktayız.

Danpal, gün ışığından faydalanılan ve yapılar için tasarlanmış mimari çözümlerin harika bir yelpazesini sunar. Danpal, Danpalon’u tercih ettiğinizde, benzersiz çeşitlilik ve yaratıcı potansiyele sahip, ışık – geçirgen mimari panel kaplama sistemini tercih etmiş olursunuz. Projeye özel ve kolay monte edilebilen sistemlerimiz suni veya doğal ışığı, kelimenin tam anlamıyla içten ve dıştan ışıldayan mimari yaratımlar için güçlü ve çok yönlü bir araca dönüştürmektedir. Danpal mimari yeniliklerde uzmanlaşmıştır. 30 yıldan uzun bir süredir Danpal, güneşin niteliklerini mimari fayda için kullanmada bir dünya lideri olmuştur.

DOĞAL IŞIK & RAHATLIK

Yapılarda doğal aydınlatmanın birçok düzeyde faydalı olduğu kanıtlanmıştır. Güneş ışığıbize mutluluk ve rahatlık verir, gün içerisinde zaman değişimlerini hissetmemize sebep olur. Enerji tasarrufu sağlar ve nesneleri daha net bir şekilde görmemizi mümkün kılar. Mimarların, gün içinde yapıların içerisine sızan doğal ışığı daha fazla kullanmak istemesi şaşırtıcı bir durum değildir. İnsanlar zamanlarının yaklaşık %90’ını kapalı alanlarda geçirmekte ve bu nedenle konforlu bir güneş ışığı ve ısı ortamının oluşturulması rahat yaşam için önemli hale gelmektedir.

 

YARI SAYDAM KİLİTLİ PANEL SİSTEMİNİ GELİŞTİREN İLK FİRMA

Mimari teknolojilerde vizyoner olan DanpalDanpalon yarı saydam kilitli panel sistemini gelistiren ilk firmadır. Her türlü bina için özgün gün ısıgı çözümleri üretmektedir. Otuz yıldan uzun bir süredir Danpal’ın sistemleri dünyanın dört bir yanında ticari, egitim, ulasım, saglık, spor ve yüksek teknoloji endüstrilerini kapsayan mimari projelerde kullanılmıstır. Danpal çözümleri asgari düzeyde bakım gerektirir ve mükemmel bir enerji tüketim kontrolü sunarak, kullanıcıya ömür boyu tasarruf saglar. Danpal’ın kuruluma hazır sistemleri, özellikle açık ortamlarda veya sorunlu kosullar altındaki uygulamalarda isçilik süresinin azaltılmasına yardımcı olur. Yüksek ısı yalıtım özellikleri ve mekanik dirence sahip gün ısıgı sistemlerinin tasarımı ve üretiminde global bir lider olan Danpal, mimarların dogal kaynakları çevresel açıdan sorumluluk sahibi olarak ve tasarruflu bir sekilde kullanmasını mümkün kılar.