Bizi Takip Edin

TRANSPALACE

Transpalace mobil duvarı, Palace serisinin en özelidir.

ÖZELLİKLER

  • Çift cam akustik mobil duvar
  • 45-50 dB’ye kadar ses yalıtımı
  • Alüminyum çerçeve
  • Hem manuel hem de yarı otomatik versiyonlarda mevcuttur

TANIM

Transpalace mobil duvarı, Palace serisinin en özelidir.

Paneller, her iki tarafında temperli güvenlik camı bulunan sağlam bir alüminyum çerçeveden yapılmıştır. Bu şekilde, bir odanın mekansal karakteri korunurken, yüksek ses yalıtım değeri ve güzel bir tasarım gibi yüksek kaliteli Palace özelliklerinden yararlanmaya devam edilir. Hareketi ve ses yalıtımını sağalayan tüm teknik detaylar, ince bir şekilde tasarlanmış çerçevenin arkasında işlenir. Bu çerçeve hemen hemen istenilen her renkte temin edilebilir.

Transpalace, rulmanlı tekerlek takımları sayesinde ray konstrüksiyonundan çok düzgün bir şekilde kayar ve birçok park etme seçeneğine sahiptir. Tüm panel duvarlarımız, zemin kılavuzluğu gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Akustik basınç fitilleri (giyotin) ile birlikte manuel olarak çalıştırılan veya yarı otomatik elektrikle çalışan mil mekanizması, mümkün olan en yüksek stabiliteyi ve ses geçirmezliği sağlar.

Doğal olarak, Transpalace sistemde yangına dayanıklı cam kullanmak da mümkündür. Yangın güvenliği açısından duvarlarımız en yüksek gereksinimleri karşılamaktadır.

 

YENİ: Çift Cam Arası Elektrikli Panjurlu Duvarlar

Bu yenilikçi projenin özelliği, tüm ayrı elemanların elektrikle çalışan panjurlarla donatılmış olmasıdır. Bağımsız paneller birbirine bağlandığında, panjurlar bir düğmeye dokunarak çalıştırılabilir: aşağıdan yukarıya, açık veya kapalı. Bu dinamik bir görünüm oluşturur. Transpalace duvar kullanımı, yüksek ses yalıtım değeri ve çağdaş fonksiyonel tasarım gibi yüksek kaliteli Palace özelliklerini korurken, açık ve aydınlık bir ortam yaratır. Parthos, hem Transpalace duvarlarının renk şemaları hem de panjurlar için geniş bir seçenek yelpazesi sunar.