Bizi Takip Edin

Neta Skylight Cam

Modern mimarinin vazgeçilmez unsurlarından olan skylight çözümlerine profesyonel bir yaklaşımla ve kusursuz detaylarla cevap veren Neta Skylight Cam tasarımları şık bitiş detayları ile çatı formunu bütünler.

 

Söz konusu sistemlerde öncelikle ışık geçirgenliği ve ısı yalıtım değerleri, ayrıca statik olarak da taşıma kapasiteleri göz önünde bulundurularak tasarlanır.Skylight sistemleri genellikle alışveriş merkezleri, oteller, plazaların çatı çözümlerinde veya teraslarında, hatta konutların çatı ışıklıklarında kullanılmakta ve iç mekan yaşamını doğal yaşama yakınlaştırmaktadır. Tercih edilen ürün grubuna göre farklılık gösteren ısı geçirgenliği performansı ve ışık geçirimindeki kalite ile uzun yıllar boyunca ısıtma-soğutma ve aydınlatma maliyetlerini optimize etmektedir.

 

Ayrıca cam skylight sistemlerde kullanılan cam kombinasyonu yine ısıcam özelliklerinden yararlanarak ses ve ısı yalıtımı sağlaması ile birlikte seçilen cam özelliklerine göre iç mekana alınacak güneş ışığı kontrol edilebilir. Üstte temperli cam, altta lamine cam kombinasyonu ise güvenliği arttırır.