Bizi Takip Edin

PALACE 110S

Parthos’un hareketli duvarı Palace 110S, bir kullanıcının hareketli bir duvara yerleştirebileceği tüm istekleri ve yüksek gereksinimleri karşılar.

ÖZELLİKLER

  • Akustik mobil duvar
  • Maksimum 58 dB ses yalıtımı
  • 22 metreye kadar yükseklik
  • Hem manuel hem de yarı otomatik versiyonda mevcuttur
  • EI30 ve EI60’ta mevcuttur
  • Yüzey panelini çevreleyen profilli / profilsiz opsiyonlar mevcut

TANIM

Parthos’un hareketli duvarı Palace 110S, bir kullanıcının hareketli bir duvara yerleştirebileceği tüm istekleri ve yüksek gereksinimleri karşılar. Bu bölme duvarın avantajı, akustik özelliklerinin son derece iyi olmasıdır. EPDM baskı pabucu uç parçaları, bir oda birkaç parçaya bölündüğünde önemli olan optimum ses yalıtımına katkıda bulunur. Hareketli bölme duvar, zemin kılavuzluğu gerektirmez ve yüksek kalitededir. Parthos’un hareketli panellere ek olarak cam duvarları, katlanır duvarları ve sürgülü duvarları da ürün yelpazesinde mevcuttur. İsteklerinize bağlı olarak önerilerde bulunuruz.

Palace 110S sistem, bir yandan duvarın sunduğu ses yalıtımı, diğer yandan kullanım kolaylığı nedeniyle kullanıcı için keyifli bir mobil duvardır. Rulmanlı tekerlek takımları, duvarın ray konstrüksiyonundan düzgün bir şekilde kaymasını sağlar ve park etmeyi kolaylaştırır. Bu duvarların hareketli olmasının avantajı, bir mekanda birbirinden bağımsız farklı mekanlar yaratılabilmesidir. Kullanım kolaylığı sayesinde, uygulanması basittir ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Yarı otomatik, elektrikle çalışan mil mekanizması sayesinde sağlamlık ve ses yalıtımı özellikleri vurgulanır.