Bizi Takip Edin

PALACE XXL

Parthos’un hareketli duvarı Palace 110S, bir kullanıcının hareketli bir duvara yerleştirebileceği tüm istekleri ve yüksek gereksinimleri karşılar.

ÖZELLİKLER

  • Büyük akustik sürgülü duvar
  • Maksimum 58 dB ses yalıtımı
  • Çelik çerçeve
  • Manuel, yarı otomatik ve tam otomatik versiyonlarda mevcuttur.

TANIM

Palace XXL sistem ile alanınız tam kullanımda, her zaman hareket halinde ve çok işlevlidir.

Palace XXL sürme duvar, size alanınızı en iyi şekilde kullanma fırsatı sunan, çift cidarlı ses yalıtımlı bir sürme duvardır. Alanı bir anda daha küçük birimlere bölebilirsiniz. Okullardan tiyatrolara veya konferans salonlarına kadar, Palace XXL her duruma zahmetsizce entegre edilebilir.

Palace XXL, boru şeklindeki bir profilden monte edilen ve her iki tarafında 16 mm’lik dolgu malzemesi bulunan çelik boru çerçeveden yapılmıştır. Bağımsız plakalar dişi-erkek kilit vasıtasıyla birleştirilir. Panelin uçlarında, sızdırmazlık lastikleri ve manyetik bantlı dikey alüminyum profiller bulunur. Panel, üstte ve altta kauçuklarla donatılmıştır. İsteğe bağlı olarak, daha yüksek ses yalıtım değerleri elde etmek için, Palace panel duvarlarında olduğu gibi duvara birleşim elemanları da sağlanabilir. Bu giyotin sisteminin otomatik (elektrikli) bir şekilde kapatılması da genellikle mümkündür. Tam otomatik duvarlar bile bu model ile sağlanmıştır.

ÇOK FONKSİYONEL ÇÖZÜMLER

Palace XXL’in kullanım kolaylığı son derece üst seviyededir. Sürgülü bölme duvar, yataklı tekerlek takımları vasıtasıyla ray konstrüksiyonu boyunca çok yumuşak bir şekilde hareket eder. Gerektiğinde kaydırmalı açılıp kapanması amacıyla tutamak kupları yerleştirilebilir. Duvar 2 duvar arasında kaydırılarak açılırsa, Palace XXL ayrıca üstten katlanır kulpla da tedarik edilebilir. Giyotinli versiyon, yerleşime bağlı olarak, genellikle giyotin fitillerinin tek bir merkezi kontrolü ile tedarik edilebilir.