Bizi Takip Edin

Hareketli Bölme Duvar

NETA HAREKETLİ BÖLME DUVAR

Neta Hareketli Bölme Duvar sistemleri uzman mimari kadro ve teknik ekibimiz sayesinde sorunsuz ve hızlı şekilde uygulaması tamamlanır ve kullanıma sunulur.

Çok amaçlı salonlarda, konferans salonlarında, balo, toplantı ve organizasyon salonlarında, kültür merkezi ve resturant projelerinin büyük salonlarında, iş merkezleri, eğitim kurumları ve fuar alanlarında ihtiyaca uygun olarak farklı şekillerde salonların bölünmesi ile birden fazla kullanım alanı ve çoklu toplantılar, organizasyonla yapabilmeye imkan veren ses yalıtımlı hareketli sistemlerdir.

Neta Harekeli Bölme Sistemleri 42db’den 59db’e kadar ses izolasyonu sağlayabilmektedir. Hareketli akustik duvar sistemleri manuel ya da motorlu olarak kullanılabilmektedir. Sistemin maksimum yüksekliği 1200cm’dir ve her bir panel yaklaşık 100cm eninde tasarlanır. Akustik panellerin yüzeyleri vinil kaplama (katalogtan seçilecek farklı renklerde), doğal ahşap kaplama, melamin, laminat,ayna veya ham yüzey üzerine özel dekoratif kaplamalar (kumaş, duvar kağıdı,vs) kullanılabilmektedir. Ayrıca bölücü panellerde gerekli noktalarda sirkülasyonu sağlamak için kapı uygulaması da yapılabilmektedir. Sistem açıldığı yönde toplanma alanı oluştur veya ek ray ile taşınarak park alanında sabitlenir. Kullanım şekline ve park alanı tasarımına göre tek veya çift noktadan askılı imal edilebilirler. Panellerin açılış yönlerine göre park alanları uzman kadromuz tarafından salonun en uygun noktasına konumlanacak şekilde projelendirilir. Neta Hareketli Bölme sistemleri uzman mimari kadro ve teknik ekibimiz sayesinde sorunsuz ve hızlı şekilde uygulaması tamamlanır ve kullanıma sunulur.

Referanslarımızı İnceleyin

Bir çok farklı sektör ve ülkede hayata geçirdiğimiz çalışmalarımızı inceleyin.