Bizi Takip Edin

KİLİTLİ POLİKARBONAT LEVHADA YENİ BOYUT

GÜNIŞIĞINIZI 3D LITE PANEL İLE DENGELEYİN

Bir Danpalon markası olan 3D LITE panel mimarlara gölgelendirmede ve kaplama malzemesi alternatifi olarak hem fonksiyonel hem de yaratıcı bir çözüm sunar. Panel içine profesyonelce yerleştirilen opak şeritler güneş kontrolü ile birlikte dinamik ve çekici bir görünüm kazandırır. Bu şeritlerin birbirinden farklı geniş renk yelpazesi ile sunulması da uygulama yeri ve tasarım alternatiflerini çoğaltıyor.

Gün boyunca eşit olarak nüfuz etmek için güneş ışığını seçkin bir şekilde kontrol eden entegre gölgeleme şeritleri içeren 3D lite panel, sektörde benzersizdir.

Standart olarak 60cm eninde üretilen kilitli polikarbonat paneller çatı ve cephe kaplamalarında kullanılabileceği gibi iç mekanda da bölme , duvar kaplama vb uygulamalarda da farklı açılardan sağlanan farklı görünüşler sayesinde başarılı sonuçlar verir.

Panel boyu standart 12m olarak üretilir. Bu sayede Danpal paneli 12 metreye kadar eksiz uygulama imkanı bulunuyor. Özellikle cephe uygulamalarında bu özellik sayesinde kesintisiz bir görünüm sağlanması estetik avantaj sağlar. Çatılarda ise su yalıtım risklerini minimize eder.

Benzer İçerikler