Bizi Takip Edin

Danpal Tek Katmanlı Cephe Sistemi

Danpal Yarı Saydam Cepheler  farklı yapı tipleri için çeşitli konfigürasyonlarda sunulan su yalıtımlı yarı saydam sistemlerdir. Danpalon Cephe hafiftir ve darbelere karşı direnç göstererek hava koşullarına karşı mükemmel koruma sağlar.

Mükemmel bir cephe söz konusu olduğunda kilit nokta dengenin sağlanmasıdır. Aşırı gün ışığı, istenmeyen parlamalara ve rahatsız edici bir ortam sıcaklığına neden olur. Esneklik, şeffaflık ve ton nitelikleri açısından camdan daha üstün malzemeler kullanan kilitli levha her tür cephede ışık ve ısı dinamikleri arasında mükemmel bir denge kurar.

Danpal cephe sistemleri üstün yalıtım özellikleriyle ideal bir ısıl konfor sağlar.

Benzersiz yarı saydamlığıyla da ışığı dengeli dağıtarak gözlerinizi rahatlatır.

Mimarların ışıkla oynayabilmesi için bina tasarımı uzmanları ışığın miktarını kontrol edebilir, çeşitli yapı unsurlarını gizleyebilir veya geleneksel katmanlarla bütünleştirerek şaşırtıcı görsel zıtlıklar yaratır. Renk, doku, bitiş ve aydınlatma efektlerinden oluşan geniş yelpazemizle gün boyunca ışıldayan ve geceleri de ışık kutularına dönüşen ilham verici cepheler yaratabilmeniz için çok sayıda seçenek sunuyoruz.

Yarı saydam panel – Üstün ışık yayılımı                       

Benzersiz yapısı sayesinde cephe paneli doğal ışığı dengeli şekilde geçirir. Gün ışığı mimarisi uygulamalarına özgü tasarımla, kirişlerin birbirine çok yakın olması sayesinde estetik açıdan etkileyici bir görünüm sağlanır.

Benzersiz tasarım esnekliği                                                   

Ek yerleri gizlenerek gerektiğinde eğilip bükülebilecek, aynı hizada yüzeyler oluşturulur.

Yüksek güvenlikli  çift tırnaklı kilit sistemiyle yük direnci arttırılmıştır.

Güçlü ısı yalıtımı                                                               

Danpal Cephenin benzersiz hücre tasarımıyla mükemmel ısı yalıtımı sağlanır. ‘U’ ve ‘R’ değerlerinde yapılan iyileştirmelerle bir binanın genel enerji verimliliği kayda değer biçimde arttırılır.

Benzer İçerikler