Bizi Takip Edin

DANPAL ile Gökyüzüne Açılın

Skylight, cephe sistemleri, açılır kapanır havuz ve hareketli tavan sistemleri ile gün ışığından daha fazla yararlanmayı odak noktamız haline getiriyoruz. Günümüz modern yapı teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte polikarbon malzemeyi sizlere en verimli şekilde sunuyoruz.

İş merkezleri, alışveriş merkezleri, hastaneler, hatta özel konutlarda kullanılan çatı ışıklıkları, dört mevsim kullanılabilecek açılır kapanır havuz ve hareketli tavan sistemleri ile gün ışığından feragat etmeyeceksiniz. Üst örtü malzemesi olarak kullanılan DANPAL polikarbonat levhalar ise sağlamlık, yalıtım ve tasarımda esneklik sağlar. Danpal yapı ürünleri cama oranla aydınlığı homojen bir şekilde yansıtması ile cephe malzemesi olarak da avantaj sağlamaktadır. 

Danpalon, darbe dayanıklılık, hafiflik ve ışık geçirgenliği özellikleriyle cephe ve çatı uygulamalarında kullanıldığı gibi iç mimaride de tercih edilmektedir. Bu sistem sayesinden güneşin zararlı ışınlarından korunduğunuz gibi ferahlığı da maksimum düzeyde yaşayacaksınız. 

Benzer İçerikler